Admissionado

HER ZAMAN KALİTE ÖNCELİĞİMİZDİR

Hakkımızda

1987 yılında kurulan firmamız 1999 yılında Yeşil'e geçti, sonrasında Namazgâh, Çiftehavuzlar,Gürsu ve son olarak Demirtaş'a kadar uzanan işletmelerimizle üretim ve satışımız devam etmektedir. Günün zor şartlarında kurduğumuz işletmemizi bu çizgiye getirmek elbette kolay olmadı, satış politikamız ve işimize olan sevdamız bize çabuk yol katetmemizi sağladı. Odunlu fırında pişirdiğimiz simit, tahinli pide, poğaça ve böreklerimizle kısa zamanda tüm bilinçli tüketicimizin ağız tadı damak zevki olduk.
YEŞİL ŞUBEMİZ 7/24 AÇIK
Kendimizi daha da geliştirerek ürettiğimiz çay kurabiyeleri, ev poğaçaları, su böreği, baklava çeşitleri, sütlü tatlılar ve yaş pastalarımızın kendilerimize has lezzetlerimizle herkesin ve her kesimin beğenisini kazandığımıza inanıyoruz. İşletmemiz 7/24 üretim ve satış yaptığımızdan dolayı müşterilerimiz uzak yakın demeden günün her saati işletmemizi ziyaret etmektedirler.

Admissionado Approach

VİZYON - MİSYON

VİZYONUMUZ Arzum Pastaneleri olarak kalitemiz ve tarzımızla değerli müşterilerimize markamızı en iyi şekilde ulaştırmak.

MİSYONUMUZ Üretim ve satış hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılarken, temizlik ve kalitenin sürekliliğini arttırmak.

Arzum Fırın Arzum Fırın

HEDEFİMİZ

Üretim ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tüm tedarikçilerimiz, personelimiz ve yönetimimiz ile vizyonumuza ulaşmak yolunda azimle çalışmaktadır.

Başarımızın mihenk taşı üretimin tamamını kendi imalatımızda yapıyor olmamızdı. Pastalarımız, baklavalarımız ve diğer bütün ürünlerimiz ustalarımızın özenli sunumlarıyla vitrinimize çıktı. Sabah gelen müşterilerimiz sıcacık böreklerimiz, poğaçalarımız ile mutlu ayrılırken, gün içerisinde Türk kahvesi eşliğinde tatlı bir mola olduk. En özel günlerinizde Arzum Pastaneleri dedik günlerinizde farklı bir konsept ortaya çıkardık.

GÜÇLÜ EKİP

Hedefimiz her zaman işletmemize gelen misafirlerimizi mutlu etmek, onları evimize gelmişler gibi ağırlamak oldu. Şuan 4 şubemizde onlarca kişiye iş imkânı sunuyoruz ve binlerce kişiye hizmet veriyoruz. Çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Hedefimiz daha fazla iş istihdamı, daha fazla kişiye hizmet vermek, Arzum Pastaneleri farkını bizi tanımayan herkese tanıtmak... Tek Hedef; Kalite -Lezzet-Hizmet

Admissionado Iconography